Biało-niebieski Mikołaj (Fanatycy Łady)

”Biało-Niebieski Mikołaj” to jedna z głównych inicjatyw społeczności kibiców Łady Biłgoraj, która mimo upływu kolejnych lat cieszy się coraz większą popularnością. Od 2010 roku dzięki prowadzonym zbiórkom słodyczy, a także współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej udaje nam się 6 grudnia obdarować świątecznymi paczkami najbardziej potrzebujące rodziny z Biłgoraja, a od szóstej edycji wspieramy dzieci z Domów Dziecka w Zwierzyńcu.

O tym, że czas bardzo szybko przemija mogliśmy się przekonać przy organizacji tegorocznej akcji Biało-Niebieski Mikołaj. Była to już 7 edycja w której biało-niebieska społeczność zaangażowała się w mikołajkową pomoc dla potrzebujących dzieci i młodzieży. W tym roku podobnie jak podczas szóstej odsłony wspieraliśmy wychowanków Domu Dziecka numer 1 w Zwierzyńcu.

Ilość kibiców, którzy swoimi podarunkami wspomogli akcję była podobna do tej z lat ubiegłych. Jak zwykle na wysokości zadania stanęli przedstawiciele emigracji. Łącznie 6 grudnia podarowaliśmy dzieciom i młodzieży ze Zwierzyńca 21 paczek ze słodyczami i owocami. Dodatkowo na ręce wychowawców przekazaliśmy 5 radioodtwarzaczy, grę sportową, a także chemię, która opiekunowie będą mogli na co dzień wykorzystywać w prowadzeniu Domu.

This entry was posted in Aktualności, Łada Biłgoraj. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *