Ekstraklasa w wydaniu lubelskim 18-19.02.2017

Tydzień temu ruszyła ekstraklasa. Za nami dwie kolejki piłkarskie i powoli część ekip z naszego województwa rozpoczęło wybudzanie ze snu zimowego. M.in. mowa tutaj o lubelskich Legionistach oraz Motorowcach. Jeżeli nie ma informacji na temat Twojej ekipy podeślij nam info ze zdjęciem chętnie je zamieścimy.

Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 18.02.2017

Relacjonuje kibic Motoru: W sobotni poranek z Dworca Głównego w Lublinie wyruszamy pociągiem rejsowym w sile 140 osób. Trasa przebiega spokojnie i z lekkim 20-minutowym opóźnieniem pojawiamy się na Dworcu Głównym we Wrocławiu. Tam czeka nas miła niespodzianka, na powitanie wyszła liczna grupa naszych Braci z Wrocławia. Razem z fanatykami Ślaska przejeżdżamy kilka przystanków by po kilkunastu minutach wysiąść na stacji Wrocław Stadion. Stamtąd wspólnie pokaźną grupą pokonujemy drogę pod kasy. Dodatkowo na własną rękę do Wrocławia wybrało się około 60 osób transportem kołowym, co daję łączną liczbę 200 kibiców Motoru, która wspiera tego dnia wrocławski Śląsk. Mamy ze sobą jedną flagę – „Władcy Wschodu”. Powrót bez atrakcji. Dziękujemy naszym Braciom za gościnę!

DSC_4288 

Legia Warszawa – Ruch Chorzów 19.02.2017

Relacjonuje Legionista z Dęblina: Relacjonuje Legionista z Dęblina: Wczoraj byliśmy obecni w 30 osób na meczu Legia – ruch ( 25 autokar + 5 auto ). Razem z nami 15 osób z Legijny Garwolin. NA trasie liczne przystanki i świetna zabawa zakrapiana wszelaką pirotechniką. O meczu pisać nie będziemy, bo chyba nie ma co opisywać😉 Jeszcze raz dzięki bracia i do zobaczenia już niedługo ! DĘBLIN & GARWOLIN!

This entry was posted in Aktualności, Motor Lublin, Relacje. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *