Nowe wieści od kibiców Avii Świdnik

Kilka dni temu odbyło się pierwsze spotkanie kibiców Avii Świdnik z nowym prezesem ich klubu. Podczas około 1,5 – godzinnej rozmowy fani Avii wysłuchali wizji prowadzenia klubu przez nową spółkę oraz ustalono wstępne elementy współpracy. Priorytetem prezesa poza sprawnym i przejrzystym finansowo funkcjonowaniem klubu jest szkolenie świdnickiej młodzieży.

To również marzenie kibiców aby mogli w przyszłości oglądać w pierwszej drużynie jak najwięcej wychowanków Avii, którzy potem mogliby trafić do klubów grających o najwyższe cele.

Ponadto Żółto-niebiescy fani wyrażają sprzeciw i niezadowolenie wokół głosów jakie napływają prosto z lubelskim mediów. Na ich stronie można przeczytać:

„Chcielibyśmy publicznie zaprotestować przeciwko propagandzie pewnych środowisk politycznych i lubelskich mediów, które w imię gierek politycznych prowadzą wokół naszego klubu czarny PR. Takie działania godzą w dobre imię największej dumy Świdnika i najzwyczajniej jej szkodzą. Środowiska te w momencie niedawnej bardzo złej sytuacji w klubie nie zrobiły nic, aby pomóc. Jedyne co wówczas robiły, to tak jak i teraz dużo pisały i atakowały władze miasta. Nie chcemy upolityczniania Avii, a w szczególności traktowania jej przedmiotowo w imię walki o władzę. Prezes Reszka obiecał nam, że nigdy nie będzie wprowadzał polityki na Sportową 2 i w tym działaniu, jak i w prowadzeniu Avii z całych sił go wspieramy. Czekamy na lepsze jutro oraz wskrzeszenie wielkości żółto – niebieskich, co od początku wiążemy z przejęciem klubu przez miasto, czego jak wiecie byliśmy pomysłodawcą.”

This entry was posted in Aktualności, Avia Świdnik. Bookmark the permalink.

One Response to Nowe wieści od kibiców Avii Świdnik

  1. swidniczanin says:

    super mam nadzieje ze kiedyś zobaczę awans do 2 ligi bo się należy Avii Świdnik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *