Relacje i zdjęcia: 1 i 2 kwietnia

Weekend wyglądał całkiem przyzwoicie. Dobrymi składami pojawili się na swoich wyjazdach fani Chełmianki wspomagani przez Górnika oraz kibice Hetmana Zamość. Wiślacy zawitali do Olsztyna w 28 głów, ale na stadion nie weszli,  gdyż nie wysłali listy wyjazdowej. Co ciekawe byli z nimi kibole Podlasia, którzy odpuścili swoje wyjazdy do Oświęcimia i Adamowa w PP (środa).

Bez wątpienia wydarzeniem kolejki był mecz Stali Poniatowa w Janowie Lubelskim. Kibicom z Poniatowej atrakcje zapewniła Stalówka. Niespodziewanie na swój mecz wyjazdowy udali się kibice Orląt Łuków w ponad 20 osób. Motorowcy mimo braku atrakcyjnego rywala pod względem kibicowskim wystawili na meczu u siebie 800-osobowy młyn!

Stomil Olsztyn – Wisła Puławy 01.04.2017

Relacjonuje kibic Wisły: Na wyjeździe w Olsztynie meldujemy się w 28 osób z czego 5 to kibole AZS Podlasia Biała Podlaska (dzięki za wsparcie Panowie!). Na mecz nie wchodzimy z powodu niewysłanej listy i stoimy pod bramą. W pierwszą stronę wjeżdżamy bez psów, na powrocie wracamy ze sporym, niebieskim balastem aż do Warszawy. Ave Wisła.

Relacjonuje kibic Stomilu: Na meczu ponad 3000 kibiców Stomilu. Wystawiamy tego dnia solidny młyn ok. 450 fanatyków, na płotach wisi 8 flag. Doping przez cale spotkanie. Do Olsztyna przyjechało 28 kibiców gości. Nie udaje im się wejść na mecz i całe spotkanie stoją pod bramą sektora gości. Nasz klub zamknął na ten mecz klatkę dla przyjezdnych (kibice z Puław nie złożyli wcześniej zamówienia na bilety i nie przysłali listy wyjazdowej).

Motor Lublin – Garbarnia Kraków 01.04.2017

Relacjonuje kibic Motoru: Tego dnia ok. 800 osó w młynie i kilka stówek na Wesołej Ferajnie. Konkretny doping przez całe spotkanie. W drugiej połowie wprowadziliśmy do naszego repertuaru nową pieśń na nutę Napoli. Na płocie wywiesiliśmy takie flagi jak: „Zygmuntowskie Aleje”, „Niech nas nienawidzą, byle się nas bali”, „Bełżyce”, „Stare ReKSy”, „Wesoła Ferajna”, „Ave Motor”, „Władcy Wschodu”.

Włodawianka Włodawa – Kryształ Werbkowice 02.04.2017

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Chełmianka Chełm 01.04.2017

Relacjonuje kibic Chełmianki: Nas 14 aut, ponad 60 osób plus 7 aut Górnika 35 osób dużym wahadłem. Na meczu 17 Fanatyków z Krasnegostawu. CHEŁMIANKA & GÓRNIK

Relacjonuje kibic Górnika: W mienioną sobotę 1 kwietnia 35 Górników podróżujących siedmioma autami wyrusza do Tomaszowa wesprzeć braci z Chełmianki. Chełmianka do Tomaszowa udała się w sile 60-ciu osób w tym 17-tu fanów z FC Krasnystaw. Na płocie tego dnia widniały dwa płótna. Z naszej strony wieszamy flagę „Górnicy”, Chełmianka wiesza flagę „Krasnystaw”. Droga w obie strony ze sporym balastem. Chełmianka&Górnik!

Stal Kraśnik – Hetman Zamość 01.04.2017

85 kibiców Hetmana Zamość z jedną flagą.

Janowianka Janów Lubelski – Stal Poniatowa 02.04.2017

Relacjonuje kibic Stali Poniatowa: Nas na wyjedzie ok. 25 osób, cały mecz z dopingiem. Na powrocie atrakcje zapewnia nam Stal Stalowa Wola, Stajemy do walki lecz przegrywamy starcie. Stalówka blokuje nam wyjście z samochodów przy czym okopuje resztę aut.

Stalówka: W weekend trafiamy Stal Poniatową (fc Motoru) około 25 osób nasza wygrana.

ŁKS Łazy – Orlęta Łuków 02.04.2017

AZS Koszalin – Montex Lublin 01.04.2017

Na dalekim wyjeździe 8 fanatyków Montexu z jedną flagą.

Hull City – West Ham 01.04.2017

Obecna delegacja fanatyków Chełmianki.

Ogniwo Wierzbica – Unia Białopole 02.04.2017

LZS Dobryń – Bizon Jeleniec 02.04.2017 

Znalezione w internetach: „Po jednym z mocno wątpliwych fauli Dobryń zdobył drugą bramkę, co można powiedzieć zamknęło mecz. W koncówce doszło do kuriozalnej sytuacji. Fanatycy, ultrasi, chuligani, niedzielni kibice – jakkolwiek ich nazwać, przyjmijmy – nieznani sprawcy – postanowili zaatakować naszą ławkę rezerwowych i skroić flagi przy niej wiszące. W wyniku tej sytuacji doszło do małej wojny jeleniecko-dobrynskiej. Chyba zwycięskiej, gdyż udało się nam obronić barwy, a dodatkowo(nieoficjalnie) mówi się nawet o kontraktach na KSW na Narodowym dla najbardziej wyróżniających się w walce. :v Koniec końców, mecz nie został dokończony, gdyż po tej sytuacji postanowiliśmy natychmiast opuścić boisko. Na boisku ekipa z Dobrynia była po prostu lepsza, czego im gratulujemy, jednak brak służb porządkowych i cała zaistniała sytuacja w końcówce nie powinna mieć miejsca. Czekamy na decyzję związku.”

This entry was posted in Aktualności, Chełmianka Chełm, Górnik Łęczna, Hetman Zamość, Montex Lublin, Motor Lublin, Orlęta Łuków, Relacje, Stal Poniatowa, Wisła Puławy. Bookmark the permalink.

2 Responses to Relacje i zdjęcia: 1 i 2 kwietnia

  1. cmentar says:

    AZS wspomaga Wisłę Puławy? Od kiedy te ekipy mają kontakty? co z układem Wiślaków z Pogonią Siedlce? Pytam bez spiny.

  2. asdf says:

    Wszystkie te ekipy FC Legii, wiec nie ma co się dziwić ze trzymaj się razem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *