Relacje i zdjęcia: 15 i 16 października

Kibice Motoru dowiedzieli się o zakazie wyjazdowym na dzień przed meczem w Krośnie. Postanowili jednak nie odwoływać autokarów i mimo zakazu ruszyli w podróż. Tego dnia dość licznie wspierał ich Górnik Łęczna. Dobrą liczbą pojechał też Hetman do Werbkowic w ok. 100 osób. Na poziomie 6 ligi ultrasowali kibice Stali Poniatowa. Fotoreportaż z tego wydarzenia znajdziecie na naszej stronie.

Lublinianka – Chełmianka Chełm 15.10.2016

Relacjonuje kibic Chełmianki: dziś w 45 osób + 10 Motor wspieramy naszych piłkarzy
podczas meczu z Lublinianką. Więcej zdjęć tutaj.

Karpaty Krosno – Motor Lublin 15.10.2016

Relacjonuje kibic Motoru: W piątek dotarło do nas pismo od świętokrzyskiego związku piłki nożnej o zakazie na dwa spotkania wyjazdowe za mecz derbowy z Avią. Jednak z uwagi na zamówione autokary postanowiliśmy nie odwoływać wyjazdu do Krosna. Wyruszyliśmy po godzinie 9:00 w sile trzech autokarów, oczywiście z balastem milicji. Podróż w pierwszą stronę przebiegła spokojnie. Zaliczyliśmy jeden dłuższy postój, na którym główną atrakcją okazał się „Bokser”. Podczas tego postoju dołączyły do nas jeszcze dwa auta Śląska. Do Krosna dotarliśmy pół godziny przed meczem i od razu „przywitały” nas liczne oddziały prewencji. Niestety działacze Karpat w ogóle nie chcieli z nami rozmawiać na temat wpuszczenia nas na stadion. Zmuszeni więc zostaliśmy zostać pod bramą obiektu. Nasz doping ograniczyliśmy do kilku okrzyków. Po rozpoczęciu drugiej połowy postanowiliśmy wracać do Lublina. Na jednej ze stacji psy pokręciły jednego od nas w wyniku czego doszło do przepychanki. Po ponad 40 minutach oczekiwania, wypuścili go i mogliśmy kontynuować nasz powrót. Do Lublina zajechaliśmy po godzinie 22:00. Piłkarze przegrali kolejne spotkanie i nasz kredyt zaufania został wyczerpany. Ostatecznie w Krośnie pojawiliśmy się w 170 osób w tym 10 osób ze Śląska Wrocław i 25 kibiców Górnika Łęczna (dzięki za wsparcie!). PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

Relacjonuje kibic Karpat: Nas 120 w tym 30 chłopaków z Glinika Gorlice! Dzięki! Kibice Motoru pojawili się u nas 3 autokarami, niestety nie zostają wpuszczeni. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!

AZS AWF Biała Podlaska – MKS Kalisz 15.10.2016

Kryształ Werbkowice – Hetman Zamość 16.10.2016

Relacjonuje kibic Hetmana: Nas ok. 100 z jedną flagą (autokar + auta) ze sporadycznym dopingiem. Hetman przegrywa 1:2…

Stal Poniatowa – KS Góra Puławska 16.10.2016

Kibice Stali Poniatowa postanowili nieco ubarwić mecz u siebie i przygotowali oprawę, na którą składały się machajki w barwach Stali, okazyjny transparent “65 lat tradycji” a wszystko w towarzystwie pirotechniki (świece dymne i stroboskopy). Gospodarze przez całe spotkanie prowadzili dobry doping. Wywiesili na płocie dwie flagi a ich młyn w najlepszym momencie sięgał 60 osób. Więcej zdjęć tutaj.

Włodawianka Włodawa – Powiślak Końskowola 16.10.2016

This entry was posted in Aktualności, Chełmianka Chełm, Górnik Łęczna, Motor Lublin, Stal Poniatowa. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *