Relacje i zdjęcia: 20-21 sierpnia

Niewiele działo się podczas tej kolejki, bowiem mało ekip cokolwiek robiło. Np. Chełmianka i Górnik ( na rezerwach) nie utworzyli młyna na swoich meczach rozgrywanych na własnym terenie. Natomiast swoje wyjazdy zaliczyły tylko Avia Świdnik, Stal Poniatowa i Łada Biłgoraj. Dobrze liczbowo zaprezentowały się Orlęta podczas spotkania ze Stalą Rzeszów, zbierając się w ok. 100 osób.

Górnik Zabrze – Pogoń Siedlce 19.08.2016

Relacjonuje kibic Wisły Puławy: Na wyjazdowym spotkaniu Pogoni Siedlce w Zabrzu melduje się trzyosobowa delegacja Wiślaków z flagą.

Hetman Zamość – Stal Kraśnik 20.08.2016

Karpaty Krosno – Avia Świdnik 20.08.2016

Relacjonuje kibic Avii: Na mecz z Karpatami jedziemy jednym pełnym autem. Tego dnia mija 4 rocznica śmierci naszego brata Śp. Dima, upamiętniamy to okrzykiem. Piłkarze wygrywają mecz i mamy kolejne 3 punkty  do kolekcji.

Lublinianka – Łada Biłgoraj 20.08.2016

Goście zawitali do Lublina jednym autokarem w ponad 35 osób. Nie wywiesili żadnej flagi oraz ograniczyli się do kilku okrzyków przez całe spotkanie. W przerwie meczu wzięli udział w zbiórce pieniężnej dla walczącego o życie piłkarza Lublinianki. Gospodarze bez dopingu, w 5 osób z dwoma flagami.

Motor Lublin – Spartakus Daleszyce 20.08.2016

Relacjonuje kibic Motoru: Kolejne ligowe zmagania i kolejny mecz z piłkarską potęgą, tym razem przyszło nam się zmierzyć ze Spartakusem Daleszyce. Ten pojedynek zgromadził na Arenie Lublin 1652 widzów, z czego około 500 tworzyło młyn na sektorze H. Tego dnia wywieszamy 7 flag z czego dwie zawisły na Wesołej Ferajnie, dodatkowo na górze sektora wisi transparent: „Arena NIE dla Górnika – w Lublinie tylko Motor”. Na płocie znalazły się płótna: „Władcy Wschodu”, „Motor Lublin”, „Dla was to tylko piłka”, „Ultras”, „Vlepka” oraz na Ferajnie: „Stare ReKSy”, „Wesoła Ferajna”. Prowadzimy dobry, a momentami nawet bardzo dobry doping przez całe spotkanie, szczególnie ożywiając się po kolejnych bramkach dla Motoru. Piłkarze nabrali wiatru w żagle i wygrywamy kolejne spotkanie, tym razem wynikiem 3:0, za co po meczu nagradzamy ich brawami i wygraną świętujemy wspólnymi śpiewami.

motor_lublin_spartakus_daleszyce_(NP)_20_08_2016 (10)

Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Rzeszów 21.08.2016

Relacjonuje kibic Orląt: Tworzymy około 90-100 osobowy młyn. Gości około 40 autokarem.

Relacjonuje kibic Stali: Nas na wyjeździe dokładnie 45 osób z flagą „Setki Serc”. Lecimy autokarem, piłkarze po dobrym meczu wygrywają 0:2 i w dobrych humorach wracamy do Rzeszowa.

Płomień Trzydnik Duży – Stal Poniatowa 21.08.2016

 

This entry was posted in Aktualności, Avia Świdnik, Hetman Zamość, Lublinianka, Motor Lublin, Orlęta Radzyń Podlaski, Relacje, Stal Poniatowa, Wisła Puławy, Łada Biłgoraj. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *