Relacje i zdjęcia: 22 i 23 października

Serii nudnych kolejek ciąg dalszy. Nie inaczej było podczas ostatniego weekendu. Zanotowaliśmy zaledwie kilka śladów kibicowskich na naszej scenie. Na potwierdzenie reaktywacji młyna łukowskich Orląt prezentujemy zdjęcie. Łada Biłgoraj była jedyną ekipą, która ruszyła na szlak kibicowski. Drużyna Motoru pauzowała stad lubelscy kibice mieli wolne.

Wisła Puławy – GKS Tychy 22.10.2016

Relacjonuje kibic Wisły: Sobotnie spotkanie z GKSem Tychy nie przyciągnęło na stadion przy ul. Hauke-Bosaka 1 zbyt wielu kibiców. Także w młynie, niestety było słabiej niż na ostatnich meczach. Zebrało się nas około pięciu dyszek, co jak na nasze możliwości jest słabym wynikiem. Na meczu wieszamy dwie flagi- „Fanatycy” oraz „Precz z komuną” oraz płótno z podobizną ostatniego z Żołnierzy Wyklętych- Józefa Franczaka „Lalka”, którego rocznica śmierci przypadała na piątek poprzedzający mecz. Przez cały mecz prowadzimy raz gorszy, raz lepszy doping, który jednak tego dnia nie powalał na kolana… Warty odnotowania jest fakt, że przed meczem podczas naszej zbiórki karmy dla zwierząt udało nam się zebrać jej około 70kg! Dziękujemy! Kolejna zbiórka już na meczu z Sandecją! Do zobaczenia! Ave Wisła!

Relacjonuje kibic Wisły (Zachodnia strona miasta): Przed wczorajszym spotkaniem Wisły z GKS-em, zbieramy się „na Zielonym” w 20 osób, skąd ruszamy na stadion. Na meczu, zarówno w młynie jak i na głównej trybunie frekwencja słaba, na co być może miała wpływ pogoda, jednak to może być jedynie wymówka dla pajaca, a nie osoby uważającej się za fanatyka. Piłkarze wywalczają cenne 3 punkty w meczu z faworytem i zwyciężają 2-1. Przed meczem, jak i w trakcie Fanatycy Wisły Puławy wspólnie Towarzystwem Opieki Nad Zwierzętami Oddział w Puławach prowadzą zbiórkę karmy dla psów. Udaje nam się zebrać 70kg karmy, która trafi do potrzebujących psiaków z pominięciem schroniska przy ul.Wojska Polskiego. Wszystkim, którzy dołączyli się do akcji serdecznie dziękujemy. AVE WISŁA

Montex Lublin – Zagłębie Lubin 22.10.2016

Stal Poniatowa – Piaskovia Piaski 23.10.2016

Chełmianka Chełm – Kryształ Werbkowice 23.10.2016

Powiślak Końskowola – Łada Biłgoraj 23.10.2016

Relacjonuje kibic Łady: Na jednym z dalszych wyjazdów w tym sezonie zameldowało się 41 fanatyków biłgorajskiej Łady!”

Orlęta Łuków – Grom Kąkolewnica 23.10.2016

This entry was posted in Aktualności, Chełmianka Chełm, Montex Lublin, Orlęta Łuków, Relacje, Stal Poniatowa, Wisła Puławy, Łada Biłgoraj. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *