Relacje i zdjęcia: 25 i 26 marca

W ciągu kilku dni kibice Motoru wybrali się na dwa wyjazdy. Jeden z nich wypadł w środę do dalekiego Oświęcimia. Na szlak kibicowski ruszyły też ekipy Łady Biłgoraj i Orląt Radzyń Podlaski. Kibole AZS-u Podlasie kolejny raz solidnie zaprezentowali się podczas meczu domowego. Fani Hetmana Zamość i Wisły Puławy bez młyna. Oprócz zmagań ligowych nie można pominąć pojedynku Biało-Czerwonych w Czarnogórze, na którym pojawili się fanatycy Chełmianki z nową flagą. Warto nadmienić, że tego dnia Chełmianka była jedną z kilku najliczniejszych ekip wspierających polską Reprezentację w Podgoricy. 

Avia Świdnik – Karpaty Krosno 25.03.2017

Podczas meczu Avii Świdnik z Karpatami Krosno zadebiutowała nowa flaga świdnickich fanatyków.

Stal Rzeszów – Orlęta Radzyń Podlaski 25.03.2017

Relacjonuje kibic Orląt: Do Rzeszowa jedziemy w 80 osób. Na meczu stawiamy się pod koniec pierwszej polowy przez tych co zawsze. Mamy ze sobą jedna flagę i transparent dla brata po szalu „Biały wracaj do zdrowia”.

 

AZS Podlasie Biała Podlaska – Resovia 25.03.2017

Relacjonuje kibic Resovii: Na tydzień przed wyjazdem dostajemy pismo że nie zostaniemy wpuszczeni z racji budowy jakiegoś tam boiska, lecz nie przerywamy przygotowań do wyjazdu i po kilku dniach przychodzi pismo że jednak nas wpuszczą. W trasę ruszamy autokarem i furami, niestety lubelskie psy prowadzą nas z zawrotną prędkością 60 km/h i docieramy dopiero w przerwie meczu. Na wyjeździe meldujemy się w 95 osób. Wspiera nas 12 kibiców Stali Sanok, dzięki!

Spartakus Daleszyce – Motor Lublin 26.03.2017

Fanatycy Motoru wybrali się do Daleszyc czterema autokarami w sile 178 osób + 7 kibiców Śląska Wrocław. Na płocie wywiesili swoją wizytówkę wyjazdową „Nieproszeni Goście”. Wyjazd krótki, bez historii. Podczas meczu swój młynek kręcili gospodarze, którzy przywitali Motorowców brawami.

Soła Oświęcim – Motor Lublin 29.03.2017

Mecz Motoru w Oświęcimiu z uwagi na zły stan murawy nie odbył się w planowanym terminie. Pojedynek przeniesiono na środę, 29 marca. Mimo kiepskiego terminu Motorowcy udali się do Oświęcimia w 91 osób z flagą „Niech nas nienawidzą, byle się nas bali”. Dodatkowo byli wspierani przez 7 fanatyków Śląska oraz gościnnie 8 kibiców Opavy.

Chełmianka Chełm – Unia Hrubieszów 26.03.2017

Czarnogóra – Polska 26.03.2017

Relacjonuje kibic Chełmianki: W piątek wyruszamy z Chełma w składzie 17 osób + jeden fan Motoru. Na miejscu łapiemy się z 5cioma chłopakami z Motoru i 3ma z Górnika i wyruszamy na stadion. Poza jedną akcją pogonienia czarnych szyi ogólnie spokój. Chełmska Wycieczka do Podgoricy – CHWDP – na pewno zachęci tych młodszych jak i tych fanatyków z większym bagażem doświadczeń na częstsze wspieranie kadry na meczach wyjazdowych:)

Lublinianka Lublin – Włodawianka Włodawa 25.03.2017

Lewart Lubartów – Łada Biłgoraj 25.03.2017

Relacjonuje kibic Łady: Na drugim wiosennym wyjeździe stawiło się 49 fanatyków Łady. Nie dogadujemy się z miejscowymi działaczami w temacie wejściówek i mecz oglądamy będąc poza stadionem. Kilkukrotnie zaznaczamy swoją obecność, a piłkarze odnoszą kolejne zwycięstwo pokonując rywali 2:0.

Turniej charytatywny „Gramy dla Kacpra” 25.03.2017

Relacjonuje Legionista z Dęblina: W minioną sobotę bierzemy udział w turnieju charytatywnym „Gramy dla Kacpra”. Zajmujemy 2 miejsce po przegranym finale w rzutach karnych. Organizatorom gratulujemy pomysłowości i polecamy się na przyszłość. Dzięki za wszystko ! – LEGIJNY DĘBLIN !

This entry was posted in Aktualności, Avia Świdnik, AZS Podlasie Biała Podlaska, Chełmianka Chełm, Górnik Łęczna, Hetman Zamość, Lewart Lubartów, Lublinianka, Motor Lublin, Orlęta Radzyń Podlaski, Relacje, Stal Poniatowa, Unia Hrubieszów, Wisła Puławy, Łada Biłgoraj. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *