Relacje i zdjęcia: 28-30 kwietnia

Tego weekendu najciekawiej było w Biłgoraju w ramach derbów Zamojszczyzny Łada – Hetman. Obie ekipy pojawiły się w dobrych liczbach. Gospodarze osiągnęli rekordową liczbę w młynie – ok. 400 głów! Wspomagani byli przez Polonię Przemyśl i Stalówkę. Goście zawitali w 280 osób.

Granica Terespol – AZS Podlasie Biała Podlaska 26.04.2017

Relacjonuje kibic Podlasia: Na dzisiejszym wyjeździe meldujemy się w 30 osób. Kilka razy zaznaczamy swoją obecność. Piłkarze wygrywają 8;0 dzięki czemu zagramy w maju w finale okręgowego Pucharu Polski.

Motor Lublin – MKS Trzebinia/Siersza 28.04.2017

Relacjonuje kibic Motoru: W piątkowy wieczór mimo fatalnej pogody i nieciekawego przeciwnika na Arenę Lublin wybrało się 2317 widzów, co należy uznać za niezły wynik w tej klasie rozgrywkowej. Tego dnia nasz młyn oscylował w granicach 500 osób. Doping przez całe spotkanie. Na płocie wywiesiliśmy takie flagi jak: „Zygmuntowskie Aleje”, „Niech nas nienawidzą, byle się nas bali”, „Blind Fury”, „Motorowcy”, „Stare ReKSy”, „Wesoła Ferajna” oraz transparent „Arena nie dla Górnika, w Lublinie tylko Motor”. Mimo braku przyjezdnych, całkiem dobrze bawimy się na trybunach. Po meczu wspólnie z piłkarzami cieszymy się z 9 ligowego zwycięstwa pod rząd, przy okazji śpiewając: „Kto liderem jest – oczywiście nasz RKS”. Wprawdzie nasza drużyna wywalczyła fotel lidera na zaledwie jedną dobę. Mamy jednak nadzieję, że za kilka kolejek sytuacja się unormuje i Motor pozostanie na pierwszym miejscu do końca sezonu. WSZYSCY DO NOWEGO TARGU! JEDZIEMY PO KOLEJNE ZWYCIĘSTWO! AVE MOTOR!!!

Soła Oświęcim – Avia Świdnik 29.04.2017

Kibic Avii Świdnik: Na tym dalekim wyjeździe stawia się 4 fanów Avii.

 

Lewart Lubartów – Kryształ Werbkowice 29.04.2017

Łada Biłgoraj – Hetman Zamość 30.04.2017

Relacjonuje kibic Łady: Akcje propagandowe na biało-niebieskich rewirach przyniosły odpowiedni skutek. Stadion przy Targowej 15 pękał w szwach jak za dawnych lat, a w młynie stawiło się około 400 osób. Razem z nami obecni przyjaciele ze Stali Stalowa Wola w 70 głów i Polonii Przemyśl w 60 osób z flagą PB. Tego dnia nasz sektor ozdabiają 3 flagi w tym debiutująca „Miasto Sitarzy”. Dodatkowo wywieszamy trans dla zmarłego kolegi z Przemyskiego Bractwa. Już od rozgrzewki głośno wspieramy drużynę. Trzeba przyznać, że doping zwłaszcza w pierwszej połowie stał na konkretnym poziomie. W drugiej odsłonie prezentujemy sporych rozmiarów sektorówke. Jednak ultrasi w pośpiechu tuż przed meczem źle zszyli transparent i cały efekt został zepsuty. Ponadto odpalamy stroboskopy i prezentujemy flagowisko. Szkoda kolejnych straconych punktów. Mamy nadzieję, że zawodnicy w kolejnych meczach wrócą na właściwe tory. Jeszcze raz podziękowania dla wszystkich obecnych!

Relacjonuje kibic Stalówki: Ponad 70 osób ze Stalowej Woli na tym meczu. Bardzo dobra frekwencja na tym meczu. Nabity młyn Łady i pełna trybuna ludzi . Dobry doping przez całe spotkanie urozmaicony wymianą uprzejmości z przyjezdnymi. Ultrasi prezentują również oprawę-sektorówka, trans na płot plus świece dymne.

Hetman Zamość: Gości 290 osób (2 autokary + ponad 50 aut).

Fotogaleria z tego meczu na 12zawodniku.pl 

Fotogaleria na naszej stronie.

Włodawianka Włodawa – Chełmianka Chełm 30.04.2017

Relacjonuje kibic Chełmianki: Nas ponad 60 (14 aut) i 2 auta Motoru z Rejowca Fabrycznego, na meczu kilka osób dojeżdża na własną rękę, co daje łącznie ponad 70 osób, w przerwie kilka aut zawija z powrotem. Doping sporadyczny, ciut lepszy w końcówce po strzelonych bramkach. Tego dnia jak zwykle solidnie pokazał się FC Krasnystaw, stawiając się na meczu w 12 osób!

Montex Lublin – AZS Koszalin 29.04.2017

This entry was posted in Aktualności, Avia Świdnik, AZS Podlasie Biała Podlaska, Chełmianka Chełm, Górnik Łęczna, Hetman Zamość, Lewart Lubartów, Montex Lublin, Motor Lublin, Relacje, Łada Biłgoraj. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *