Relacje i zdjęcia: 29 i 30 października

Zdecydowanie najciekawszym meczem był pojedynek rezerw łęczyńskiego Górnika z Hetmanem Zamość. Zarówno jedni jak i drudzy bardzo dobrze się zaprezentowali. Górnik wspierany był przez liczne ekipy Chełmianki i Motoru. Po jednej i drugiej stronie zaprezentowano choreografie. Ciekawie zapowiadało się także w Świdniku. Niestety  kibice Podlasia nie weszli na stadion.

Avia Świdnik – AZS Podlasie Biała Podlaska 29.10.2016

Na ten mecz kibice AZS-u Podlasie wybrali się w 130 osoby, jednak do klatki nie weszli i musieli zostać pod stadionem.

Górnik II Łęczna – Hetman Zamość 29.10.2016

Relacjonuje kibic Górnika: Derby, to coś  na co każdy z fanatyków czeka najbardziej. Nie inaczej było i tym razem. O meczu z Hetmanem rozmawiało się od dawana, ponieważ był to jedyny mecz na, którym mogliśmy spodziewać się kibiców gości w tej rundzie. Propaganda przed meczem polegała głównie na klejeniu plakatów w Łęcznej i innych Górniczych miejscowościach oraz propagandzie na portalach społecznościowych. Frekwencja w dniu meczy była wielką niewiadomą. Fani jednak nie zawiedli i w dobrej liczbie stawili się na Trybunie B zajmując trzy sektory. Liczba około 650-700 osób jest jak najbardziej realna. Należy zaznaczyć, że duża w tym zasługa fanów Chełmianki, którzy w około 100 osób wspierali nas tego dnia nie tylko dobrą liczbą, ale i solidnym dopingiem. Na meczu obecna również liczna delegacja fanów lubelskiego Motoru. Dzięki! Na płocie wieszamy cztery flagi:„Braterstwo”,”Górnik Łęczna”,”W Górnik Wierzymy”, „Zielono-Czarni” oraz jedno płótno Naszych braci „Chełmianka”. Doping w pierwszej połowie mógł się podobać, tęsknota za Trybuną B i fanatycznym dopingiem była odczuwalna. Momentami pojawiały się problemy z synchronizacją jednak i z tym sobie radziliśmy. Widoczna była różnica w zaangażowaniu w doping pomiędzy lewą a pozostałą częścią sektora, oczywiście na niekorzyść tej lewej (patrząc od  boiska). Małe problemy z nagłośnieniem w końcówce meczu nie przeszkodziły w większym stopniu w prowadzeniu dopingu. W drugiej połowie prezentujemy coś miłego dla oka. Na płocie ląduje transparent „Welcome to Łęczna”, „al.Jana Pawła II 13” z czaszką na środku przyozdobioną napisem A.C.A.B. Na sektorze pojawia się sektorówka koszulka, a po chwili gęsty zielono-czarny dym spowija cały sektor. Następnie nad sektorem wybuchają fajerwerki wystrzelone z dużych rozmiarów rakietnic i w górnej części sektora pojawiają się czerwone race co dało naprawdę fajny efekt. Wielu starszym fanatykom przypomniał się klimat starego sektora zajmowanego w miejscu obecnej trybuny C. Po opuszczeniu sektorówki na sektorze małe ognisko. Hetman do Łęcznej przybył w liczbie około 230 głów. Na płocie wieszają trzy fany „Ordynacja Zamojska”, „Hetman Zamość” oraz „Dziki Wschód”. Z atrakcji ultras prezentują biała sektorówkę „ Hetman Wielki Koronny” oraz flagi na kijach w barwach klubowych. Przez większą cześć spotkania z dobrym dopingiem.

Relacjonuje kibic Hetmana: 230 Hetmanowców wspierało wczoraj biało-zielono-czerwonych podczas wyjazdowego meczu w Łęcznej! HWK!!! Więcej zdjęć tutaj.

Pogoń Siedlce – Wisła Puławy 29.10.2016

Relacjonuje kibic Wisły: Na wczorajszym wyjeździe do Siedlec stawiamy się w ponad 50 głów. Większość ekipy podróżuje autokarem. Na meczu wywieszamy swoje płótno i razem z Pogonią formujemy wspólny młyn, który dopingował raz jedną, raz drugą drużynę. Po meczu integrujemy się przez jakiś czas z naszymi układowiczami po czym ruszamy w drogę powrotną do Puław. Dzięki Bracia za gościnę! KSW&MKS

Pogoń Baltica Szczecin – Montex Lublin 29.10.2016

Perła Borzechów – Stal Poniatowa 30.10.2016

14895509_792631627546749_1579480496_o

Kłos Chełm – Chełmianka Chełm 30.10.2016

Łada Biłgoraj – POM Piotrowice 30.10.2016

This entry was posted in Aktualności, Avia Świdnik, AZS Podlasie Biała Podlaska, Chełmianka Chełm, Górnik Łęczna, Hetman Zamość, Montex Lublin, Motor Lublin, Relacje, Stal Poniatowa, Wisła Puławy, Łada Biłgoraj. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *