Relacje i zdjęcia: 31 sierpnia

Podczas środowej kolejki nie działo się nic godnego uwagi, poza tym, że dobrą formę podtrzymali fani Avii Świdnik, którzy zaliczyli kolejny swój wyjazd (czwarty w tym sezonie, zachowując tym samym komplet wyjazdów). Zaznaczyć należy, że mecz w Tarnowie odbywał się przy pustych trybunach a mimo to Avia zdecydowała się tam pojechać.

Drugą ekipą, która wybrała się na swój wyjazd była Łada Biłgoraj, jednak liczbę którą podaliśmy jest „nieoficjalna”. Co ciekawe na wyprawę wybrali się również sympatycy Lewartu do pobliskiego Kocka. Pozostałe ekipy miały mecze u siebie, ale tylko Motor prowadził zorganizowany doping. Chełmianka, Górnik, Hetman i Unia Hrubieszów tym razem bez młyna. Natomiast nie mamy informacji na temat radzyńskich Orląt..

Jeśli więc chcecie, aby na naszej stronie było pełne info musicie nas w tym wspierać i nadsyłać nam materiały. Najlepiej jeśli zrobicie to poprzez nasze forum!

Unia Tarnów – Avia Świdnik 31.08.2016

Relacjonuje kibic Avii: Na środowy wyjazd zbieramy się w 30 osób i pomimo zamkniętego stadionu udajemy się do Tarnowa. Przez smutnych panów w mundurach dojeżdżamy na mecz w drugiej połowie i kilka razy zaznaczamy swoją obecność. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

Relacjonuje kibic Unii Tarnów: Pierwszy ciekawy mecz, jaki miał odbyć się na naszym stadionie rozegrany został bez publiczności. Po raz kolejny przekonaliśmy się w jakim śmiesznym mieście żyjemy i przyjazd grupki kibiców gości wywołuje panikę organizacyjną. Przyjeżdżając do Rzeszowa na Stal wchodziliśmy bez problemu na mecz, który nie był ani imprezą masową, ani meczem podwyższonego ryzyka. Tarnowskie normy policyjne są zupełnie inne, a klub musi ponosić ogromne koszty finansowe meczów, które będą imprezami masowymi. Zbieramy się na stadionie lekkoatletycznym w ponad 40 osób, gdzie swój mecz rozgrywali młodzicy Jaskółek, następnie udajemy się pod stadion. Goście dotarli w 20-30-osobowej grupie w drugiej połowie otoczeni jeszcze liczniejszą obstawą policyjną. Dopingują chwilę pod stadionem. Na boisku zwycięstwo Jaskółek z liderem, po dobrej grze 2-1.

Kłos Chełm – Łada Biłgoraj 31.08.2016

Ponad 30 osób w sektorze gości.

Motor Lublin – Wierna Małogoszcz 31.08.2016

Relacjonuje kibic Motoru: W środowy wieczór Arena zgromadziła 1923 widzów z czego około 600 fanatyków tworzyło młyn na sektorze H. Tego dnia od pierwszej do ostatniej minuty jedziemy z dobrym dopingiem, ożywiając się po bramkach dla naszej drużyny. Nasz sektor przyozdabiają 4 flagi:” Tylko Motor”, ” Motor Lublin z czachą”, ”Vlepka”, ”Motorowcy” oraz tradycyjnie już „Wesoła Ferajna” i „Stare ReKSy” lądują na sektorze Wesołej Ferajny. Piłkarze kolejny raz nie zawodzą i po zwycięstwie razem świętujemy wygraną wspólnymi śpiewami.