Relacje i zdjęcia: 5 i 6 listopada

chelmianka_gornik_05_11_2016-16W Chełmie kibice Chełmianki i Górnika świętowali swoją zgodę, która trwa od 19 września 2010 roku. W Puławach nie było już tak gościnnie, gdzie gospodarze postanowili zrobić lekki podjazd do przyjezdnych. Bardzo dobry wynik wyjazdowy zaliczyli kibole radzyńskich Orląt, którzy przybyli do Lublina w sile 192 osób! Na swoich wyjazdach obecni też byli Łada i Hetman.

Wisła Puławy – Sandecja Nowy Sącz 05.11.2016

Relacjonuje kibic Wisły: Mecz z Sandecją Nowy Sącz przyciągnął na nasz sektor około 60-70 osób. Wywiesiliśmy dwie flagi i prowadziliśmy przeciętny doping z większą niż zazwyczaj ilością bluzgów, które skierowane były do kibiców gości oraz ich zgody z Warszawy. Po meczu próbujemy wymiany uprzejmości z przyjezdnymi. Niestety podjazd pod klatkę kończy się dość mocnym gazowaniem.

Relacjonuje kibic Wisły (Zachodnia strona miasta): Na dzisiejsze spotkanie z Sandecją, wyruszamy ze zbiórki w 19 osób, miło umilając sobie drogę na stadion wiślackimi przyśpiewkami. Kilka osób dociera na stadion indywidualnie i w sumie jest nas na miejscu 25 osób. Piłkarze bezbramkowo remisują z faworyzowanym rywalem, tak więc w dość dobrych humorach wracamy do domów. DO NASTĘPNEGO!!!! AVE WISŁA!

Chełmianka Chełm – Górnik II Łęczna 05.11.2016

Relacjonuje kibic Górnika: Braterski pojedynek pomiędzy Chełmianką a Górnikiem został rozegrany 5 listopada o godzinie 13.00. Zbiórkę w grodzie dzika zaplanowano na godzinę 11.00, a już chwilę póżniej około 120-osobowa grupa wyruszyła autami w kierunku Chełma. Trasa bez zbędnego balastu, dopiero przed miejscem docelowym łapiemy  mały ogon. Pod stadionem kilkoma okrzykami dajemy znać o swoim przybyciu. Już zza ogrodzenia stadionu w oczy rzucał się sporych rozmiarów transparent „Chełmianka Górnik” świadczący o przygotowanej oprawie. Na wejściu wszyscy chętni mogli wesprzeć akcję „Biało-Zielony Mikołaj”  wrzucając do puszki pieniądze lub zostawiając słodycze lub zabawki, a na trybunie każdy mógł zaopatrzyć się w gadżety obydwu drużyn. Zajmujemy miejsce w młynie razem z Chełmianką i wspólnie prowadzimy przeplatany doping dla obu jedenastek. Kilka przyśpiewek naprawdę fajnie wychodziło. W drugiej połowie została zaprezentowana oprawa w postaci malowanych herbów Chełmianki i Górnika oraz wspomnianego wcześniej transparentu w asyście świec dymnych. Po zaprezentowaniu oprawy na płocie lądują flagi. Z naszej strony wieszamy sztandarowe płótno „W Górnik Wierzymy”, chełmianie zaś flagi: „Chełmianka” oraz „ŚP.KUBEŁ”. Po meczu wspólnie z piłkarzami obydwu drużyn robimy  pamiątkowe zdjęcie. Podziękowania dla Chełmianki za gościnę!!!

Opis redakcyjny: W sobotę w Chełmie doszło do zgodowego spotkania między Chełmianką a Górnikiem Łęczna. Łęczyńscy fani zawitali do Kredowej Stolicy w 120 osób z flagą “WGW”. Obecni też byli kibice Motoru w 8 osób. Gospodarze zaprezentowali oprawę składającą się z herbów, okazyjnego transparentu, kilku świec dymnych i stroboskopów. Doping był prowadzony w typowo zgodowej atmosferze, ale trzeba przyznać, że stał na dobrym poziomie. Więcej zdjęć tutaj.

AZS Podlasie Biała Podlaska – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 05.11.2016

Relacjonuje kibic KSZO: Po ponad 3-tygodniowej przerwie wróciliśmy na kibicowski szlak. Tym razem przyszedł czas na odwiedzenie oddalonej od nas o ponad 200 kilometrów Białej Podlaskiej. Nie prowadziliśmy wielkiej mobilizacji na ten wyjazd, co miało swoje przełożenie na naszą sobotnią frekwencję. Na zbiórce zameldowało się 36 fanatyków i tuż po 9:00 wyruszyliśmy w kierunku Białej Podlaskiej. Podróżowaliśmy autokarem z raz mniejszym, a raz większym wahadłem. Na miejsce dotarliśmy spóźnieni i na sektor gości weszliśmy podczas trwania pierwszej połowy. Na płocie wywiesiliśmy jedną flagę „Ostrowczanie”. Tego dnia ograniczyliśmy się tylko do pojedynczych okrzyków – głównie po bramkach. Nasi piłkarze wygrali spotkanie i tym samym awansowaliśmy na fotel lidera. Po meczu zawijamy w drogę powrotną, która mija bez żadnych przygód.

Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski 05.11.2016

Relacjonuje kibic Motoru: W młynie ok. 600 fanatyków. Doping cały mecz z lepszymi i słabszymi momentami. Goście przybyli w bardzo dobrej liczbie. Opiszą się sami.

Relacjonuje kibic Orląt: Nas 192 osoby podróżujemy 3 autokarami, busem i autami.Na stadion sprawne wejście, wywieszamy 5 flag.W drugiej połowie doping w asyście flag na kijach. W obie strony z dyskoteką. Więcej zdjęć tutaj.

motor_lublin_orleta_radzyn_05_11_2016-2

Stal Rzeszów – Avia Świdnik 05.11.2016

Relacjonuje kibic Avii: Na ostatnim wyjeździe w tej rundzie w Rzeszowie melduję się 48 fanatyków Avii z jedną flagą On Tour. Podróż w obie strony ze sporym balastem.

Włodawianka Włodawa – Łada Biłgoraj 06.11.2016

Relacjonuje kibic Włodawianki: 5-1. Nas na meczu u siebie około 20 głów z wmiare dobrym dopingiem,co do Łady niech się chłopaki sami określą.

Relacjonuje kibic Łady: Na ostatnim wyjeździe w 2016 roku meldujemy się w 68 osób. Podróżujemy nabitym autokarem i furkami. Nie wszyscy korzystają z możliwości oglądania meczu z perspektywy specyficznego sektora gości. W pierwszej połowie prowadzimy głośny doping. Po przerwie kilkukrotnie zaznaczamy swoją obecność. Niestety piłkarze ponoszą wysoką porażkę.

Polesie Kock – Hetman Zamość 06.11.2016

Relacjonuje kibic Hetmana: 90 Hetmanowców wspierało biało-zielono-czerwonych podczas meczu w Kocku. Hetman wygrywa 5:0 i za tydzień czekają nas derby z Chełmianką, które wyłonią mistrza rundy jesiennej.

Orlęta Łuków – LZS Dobryń 06.11.2016

This entry was posted in Aktualności, Avia Świdnik, AZS Podlasie Biała Podlaska, Chełmianka Chełm, Górnik Łęczna, Hetman Zamość, Motor Lublin, Orlęta Radzyń Podlaski, Orlęta Łuków, Relacje, Wisła Puławy, Łada Biłgoraj. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *